Marek Szczęsny

Zielona Góra, Lubuskie
tel. 601 053 458

Założyłem Ośrodek Terapii Integralnej w Zielonej Górze, w ramach którego prowadzę terapię indywidualną, grupową, superwizję pracy socjalnej, treningi rozwoju osobistego i szkoleniowe.W 2003 roku ukończyłem Roczny Program Edukacji Psychologicznej w zakresie psychoterapii, psychoedukacji i rozwoju osobistego w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej Andrzeja Szulca w Krakowie

Jestem także absolwentem trzyletniej Szkoły Psychoterapii Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu.

W 2006 roku odbyłem szkolenie – Ustawienia systemowe w poradnictwie i psychoterapii, kurs podstawowy – Kontakt indywidualny w Centrum Psychologicznych Ustawień Systemowych. W 2010 roku ukończyłem szkolenie systemowych ustawień dla organizacji we wrocławskim Plusie. W 2011 roku uzyskałem certyfikat psychoterapeuty. W 2016roku ukończyłem kurs Racjonalnej Terapii Zachowań w Centrum Terapii Integralnej w Poznaniu. W 2020 roku uzyskałem certyfikat superwizora pracy socjalnej.

Od 2006 roku związany jestem z wieloma Ośrodkami Pomocy Społecznej, z którymi współpracuję jako konsultant, terapeuta, szkoleniowiec czy superwizor. Współpracowałem jako wykładowca m.in..: z Uniwersytetem Zielonogórskim w zakresie przedmiotów: socjoterapii, arteterapii, treningów interpersonalnych, oraz zajęć z zakresu rozwoju osobistego, z Łużycką Wyższą Szkołą Humanistyczną w Żarach oraz z Dolnośląską Szkołą Wyższą we Wrocławiu, a także z ośrodkami edukacyjnymi i terapeutycznymi (ODN, CKU, WOTUiW) w Zielonej Górze.
Stałą superwizję kontynuuję u superwizora PTP Jacka Rydlewskiego.
Jestem autorem książek: „Całkiem blisko…bajki trzy”, Wydawnictwo Kropka, Zielona Góra – 2002 oraz „Tertu – sprzedawca opowieści”, Wydawnictwo Aksjomat, Kraków – 2003. W latach 1990 – 2003 byłem aktorem i dziennikarzem związanym z teatrami w Opolu, Łodzi i Zielonej Górze, a także rozgłośniami radiowymi: Polskie Radio Program 1, Program 3, Rozgłośnia Regionalna Radia Zachód w Zielonej Górze.

Kontakt i szczegółowe informacje o mnie i ofercie odnajdziecie Państwo na stronach :

www.superwizjapomocyspolecznej.pl

www.psychoterapia-swidnica.pl


CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE

Możesz liczyć na najlepsze wsparcie

STOWARZYSZENIE CERTYFIKOWANYCH SUPERWIZORÓW PRACY SOCJALNEJ

NASZ ADRES

ul. Bernardyńska 3; 31-069 Kraków
tel. 505 536 490 Prezes
tel. 604 601 980 Wiceprezes